Aanvullende voorbereiding

Je kunt tijdens je zwangerschap bij ons kiezen uit een groot aanbod aan cursussen. Een cursus is niet verplicht, maar voor de meeste zwangeren is het leuk en zinnig om bewust met de komst van de baby bezig te zijn en je voor te bereiden op de bevalling. Natuurlijk kunnen ook partners zich voorbereiden.
Wij adviseren je wel actief te blijven in de zwangerschap. Sporten tijdens de zwangerschap is prima mogelijk en is juist goed voor moeder en kind. Je ervaart minder fysieke klachten en herstelt sneller van je bevalling als je een goede conditie hebt. Klik eens op ons aanbod, wat past bij jou?

In verband met het Coronavirus is er een groter aanbod van online-cursussen, of wordt dit nu tijdelijk online aangeboden.

Yoga

Zwangerschapsyoga Miranda Teeuwen mirandateeuwen.nl
Studio Mama Flow zwangerschapsyoga&massage mamaflow.nl
Zwangerschapsyoga Ingrid – Studio 5 ingrid-yoga.nl
Zwangerschapsyoga Kleverpark yogastudiokleverpark.nl

Bewust Zwanger

Bevalwijzer (ONLINE!) bevalwijzer.nl
Colour Your Cloud (ONLINE!) colouryourcloud.nl
Relaxed Bevallen (hypnobirthing&mindfulness, nu ONLINE) relaxedbevallen.nl
Relax Mama (online hypnobirthing) relaxmama.nl
Muchamama Hypnobirthing (ONLINE!) muchamama.nl
Baby op komst (ONLINE!) babyopkomst.nl
Mind in Geboorte (ONLINE!) mindingeboorte.nl
Zwangerencursus Mensendieck (tijdelijk online) zwangerencursus.nl
Kiind ONLINE ‘Borstvoeding’ en ‘Wat baby’s nodig hebben’ kiind.nl
Online Geboorte Academie (ONLINE!) onlinegeboorteacademie.nl
Zwangerschapscursus voor singles 2handenop1buik.com
Workshops van JGZ Kennemerland (ouderschap, baby’s en meer) jgzkennemerland.nl

English

Bevalwijzer (ONLINE!) bevalwijzer.nl
Childbirth Class Gale (temporary online) childbirthclassgale.com
Hypnobirthing Esther George www.de-schoot.nl
Birth in Holland (birth&breastfeeding) birthinholland.com

Samen zwanger

Aanpakken voor aanstaande vaders vadercursus.nl
Via Mama (ONLINE!) viamama.nl
Zwangerschapscursus Samen Bevallen (tijdelijk online en kleinere groepen) samenbevallen.nl
Haptonomische zwangerschapsbegeleiding Haarlem-Noord haptotherapiehaarlem-noord.nl
Haptonomische zwangerschapsbegeleiding Maria Holtslag haptotherapiemariaholtslag.nl
Haptonomische zwangerschapsbegeleiding Bloemendaal haptonomiebloemendaal.nl

Fit zwanger

Mom in Balance mominbalance.nl
Zwanger&Fit Groenendaal nieuwgroenendaal.nl
Zwangerfit BBB Fysiotherapie bbbfysiotherapie.nl
PowerMama programma five21.nl